משלוחים מהירים חינם לכל הארץ!

הכלבים הלבנים החמודים ביותר שכדאי להכיר

יש הרבה דיונים לגבי מי מגזעי הכלבים מחזיקים בתואר- החמוד ביותר. גזעי כלבים קטנים בינוניים או וגדולים, אין ספק שכולם – פשוט הוורסים. אבל אף אחד לא יכול להתעלם מכלב לבן ויפה כשהוא רואה אחד כזה ברחוב. הכנו עבורכם רשימה של 10 גזעי כלבים לבנים וצחורים כשלג. הם אמנם זהים בצבע הפרווה שלהם אבל לגמרי שונים באופי וההתנהגות שלהם. אז במידה וחשבתם לבחור כלב על פי צבע הפרווה שלהו , זה קצת כמו לבחור רכב על פי הצבע שלו. לא הייתם עושים דבר כזה , נכון ?! 

לכן מאד חשוב מאד להתייחס לאופי , לדרכי ההתנהגות ומאפייני הגזע של כל אחד מהלבנבנים. רק אז תחליטו אם הוא מתאים לכם .

סמויד

כלב הסמויד הוא אחד מגזעי הכלבים הלבנים היפים ביותר שיש. רק תראו את הפרווה הצחורה והפלאפית שלו! הפרווה העבה הזו נועדה להגן על הכלבים האלה מתנאי חורף קשים. מוצאם לא מישראל ,כפי שניתן להסיק…אלא מרוסיה . גזע זה ידוע בתור ידידותי, חכם ואנרגטי מאוד. נראה שתמיד מרוח לו חיוך מתוק על הפנים, אבל זו בעצם תכונה שנועדה למנוע מהם להזיל ריר וליצור נטיפי קרח על פניהם. אין ספק שזו היא תכונה פרקטית ומשעשעת להפליא. יש להם זנב שמסתלסל מעלה  מה שהופך אותם לכלבים שנראים שמחים רוב הזמן . 

מה שכן , הם לא פשוטים לאילוף. אם יש לך סמויד, תצפה להשקיע בו לא מעט זמן כדי ללמד אותו את הדברים הבסיסיים ביותר. כמו לא למשוך רצועה או להגיע כשקוראים לו. אמנם זה גזע עקשן אבל הוא גם חכם. אם תהיו מספיק עקביים ותתרגלו מספיק אחר ביצוע ההוראות , זה ישתלם לכם.

כלב סמויד
כלב סמויד

בישון פריזה

אחד הגזעים החמודים שתראו! כלבי הבישון הם קטנים, מסתגלים בקלות וסקרנים. הם ידידותיים מאד, ובדרך כלל מסתדרים היטב עם מבוגרים, ילדים וכלבים אחרים. 

ה-Bichon Frize הוא גם די קל לאימון ואילוף. הכלבים האלה אוהבים ללמוד טריקים חדשים ולהראות אותם לכל מי שירצה. ממש כיף להשוויץ בהם שהם עושים פעלולים לבקשתנו. גזע נוח מאד שמומלץ לגידול עם ילדים או אנשים מבוגרים.

כלב האקבאש 

אחד מגזעי הכלבים הלבנים הגדולים הנדירים יותר. גזע זה מגיע מטורקיה, שם הכלבים גודלו במקור כדי לשמור על בעלי חיים. ככאלה, זה בטבעם לרעות, להגן ולהיות עצמאיים. הם גם חכמים, נאמנים, אוהבים, וכמובן, מקסימים! שם גזע האקבאש נובע מה"אקבס" הטורקית שפירושה "ראש לבן".

כלב אקבאש

קוטון דה טוליר

המכונה "הכלב המלכותי של מדגסקר", ה-Coton de Tuléar הוא גזע כלבים לבן שיש לו היסטוריה מעניינת. האצילים של מדגסקר אהבו להחזיק את הגורים המקסימים האלה כחיות מחמד. כך שהוא נחשב לכלב של האצולה. קוטון דה טולייר מתאפיינים במזג עליז יציב וחברותי אשר מסתגל באופן מושלם לכל דרכי החיים. כלב זה נחשב כגזע האידאלי לתחרויות כלבים שונות.

הכלבים הקטנים האלה מאוד ידידותיים ולעיתים רחוקות מפגינים התנהגויות בעייתיות, כמו תגובתיות או דחף טרף גבוה זה הופך אותם לכלבים מתחילים מושלמים.

מלטז

המלטזי הוא אחד מגזעי הכלבים הלבנים הקטנים המוכרים ביותר – איך אפשר שלא ?! הפרווה המדהימה והארוכה שלהם , פשוט מדהימה ! כלבי צעצוע אלה הופכים לבני לוויה מושלמים לחיק וידועים בהיותם מקסימים ושובבים. אבל אל תטעו – הם יכולים להזהיר את בעליהם אם משהו רע קורה. אם אתה רוצה מלטזי, וודא שיש לך שגרת טיפוח יומית כדי שהפרווה  המפוארת הזו תשאר במצב טוב.

ווסט היילנד טרייר לבן

נחשב לאחד מגזעי הכלבים הלבנים המקסימים ביותר שתוכלו להיתקל בהם. המראה הקטיפה שלהם מזמין ליטוף 100% מהזמן – אבל ללא ספק יש בהם יותר מזה.טריירים נועדו להיות ציידים ויכולים להיות קשוחים כשצריך. הם חכמים, בטוחים בעצמם ומהווים בני לוויה נאמנים. מסתדרים לא רע עם כלבים אחרים בני גזעם, אך יש לחשוף אותם לחתולים בגיל צעיר מאוד, שכן יש להם נטייה לרדוף אחריהם בגיל מבוגר יותר. אם עליהם לחיות בחברת כלבים אחרים, חשוב לאלף אותם אחרת הם מסוגלים להיות דומיננטיים למדי. הערנות והאומץ שלהם הופכים אותם לכלבי שמירה ראויים.

פּוּדֵל

לגזע זה יש מספר צבעים וגדלים,  יכולים להיות גם ענקיים ולהיות גם בגודל מיניאטורי. הפרוות והרכות שלהם הם ללא ספק התכונה הבולטת שלהם. פודלים הם גם אתלטיים באופן טבעי, קלים לאימון וחכמים. "פודלים נחשבים לכלבים השניים הכי אינטליגנטים בעולם. הפודל שקט ורגוע בבית, אך אקטיבי ונמרץ בחוץ.  הגזע הזה מאד חברותי ומסתדר היטב הן עם אנשים והן עם כלבים אחרים. פודלים מהסוגים הגדולים נחשבים לכלבי שמירה וציד טובים, שכנענו אתכם שזה בדיוק הכלב שתרצו לצרף למשפחתכם?

שפיץ יפני

שפיץ יפני הוא כלב המשויך לקבוצת כלבי שפיץ. השפיץ היפני נחשב ככלב אינטליגנטי מאוד וקל לאילוף. הוא מתאים למשפחות בשל אהבתו הגדולה לבני האדם, נאמנותו והסתגלותו. כלבים אלה ידועים במאפיינים דמויי שועל וכך גם הפרוות הלבנות הרכות שלהם. הם גם ידועים באישיות הנפלאה שלהם. הם אינטליגנטיים מאוד

האסקי סיבירי

אין הרבה אנשים שלא יכולים לזהות האסקי סיבירי כשאתה רואה כזה. להסקים יש פרווה עבה המהווה זכר להיסטוריית האבות שלהם אי שם בסיביר. ההאסקים  הם כלבי להקה ובהיסטוריה הפחות רחוקה שלהם היו מובילים מזחלות שלג ממקום למקום. כלומר הם נהנים מחברתם של אחרים ונאמנים לעבודת הצוות  ולמשפחתם. אבל הם בהחלט יכולים גם להיות קצת שובבים ולרדוף אחרי חיות קטנות. אבל אל תתנו לזה להטעות אתכם – הם גורים עדינים וחביבים. הם יכולים לקבל פרווה מעורבת עם צבעים שונים. נראים מעט כמו זאבים, מה שממש מסתדר עם תחפושת כיפה אדומה והזאב בפורים. 

כלב כנעני

גזע כלב כנעני הוא אחד מגזעי הכלבים העתיקים בעולם. הכנעני ידוע בהיותו כלב נאמן ביותר למשפחתו, אולם מעט מרוחק. בכל זאת מגיע במקור מכלב בר ,עקב אופיו הפראי. הכנעני ניחן באינטליגנציה וביכולת הישרדות גבוהה מאוד. הכנעני הוא כלב טריטוריאלי ביותר ושומר בקנאות על סביבתו, לכן הוא כלב שמירה מעולה. כלבי כנען נאמנים ליקיריהם אך חושדים כלפי זרים, בני אדם וכלבים כאחד. אבל ברגע שהם מכירים אותך, תתכונן – יהיה לך חבר פרוותי לכל החיים!

לבן,לבן טייד

ממש כמו בפרסומת לאבקת כביסה, הלבן נראה הכי טוב, כשהוא נראה כשלג ונקי. 

כלבים לבנים הם כמו חולצה לבנה , מתלכלכים ממש ממש מהר. על מנת לשמור על הפרווה שלהם יפה בדיוק כמו ביום של אחרי ביקור אצל הספר, אפשר לעשות את זה במספר דרכים.

איך לשמור על הפרווה של הכלבים הלבנים?

אוכל לכלבים לפרווה לבנה

ישנן חברות שהבינו שלבעלי פרווה לבנה יש להתייחס במיוחד. לכן פותחו סדרות מיוחדות של מזון המותאם  במיוחד לצרכים של כלבים בעלי פרווה לבנה. המזון מכיל חומרים ששומרים על השיער מפיגמנטציה. פורמולה מיוחדת העוזרת להסיר כתמים חומים מדמעות ורוק מסביב לעיניים, פה ורגליים.

חטיפים ופינוקים לכלבים לבנים

אם במסגרת אילוף או סתם לפינוק ,יש גם חטיפים לכלבים מיוחדים לבעלי פרווה לבנה , החטיפים מהווים מזון משלים ומועשרים בשמן סלמון העשיר באומגה 3 ומטפחים פרווה לבנה , מבריקה ובריאה. 

לא משנה איזה כלב לבן תבחרו , אנחנו בטוחים שאם תצמדו לכל המידע שסיפרנו לכם. תצליחו לשמור עליו, שמח מאושר, יפה ולבנבן!

מוצרי שמפו וטיפוח 

הפרווה הלבנה מתלכלכת הרבה יותר מהר , בזה אין שום ספק בכלל. אבל יותר קל לשמור על הטיפוח כאשר משתמשים במוצרי שיער מותאמים. אשר מכיל רכיבים ייחודיים אשר מדגישים את יופיה וגווניה של פרווה לבנה, מעניקים לה ברק ,רכות וניחוח מרענן .

No data was found
דילוג לתוכן